Rolpol Żagań - Ersatzteilen für Landmaschinen. Rolpol Żagań - Ersatzteilen für Landmaschinen.

     Firma została założona w 2003 roku. Początkowo działała na rynku pod nazwą Przedsiębiorstwo Wielobranżowe, jednak ze względów ekonomicznych oraz marketingowych w 2006 roku nazwa firmy została zmieniona na ROLPOL. W 2013 roku firma została przekształcona w spółkę - RENPOL Dorota Schleiss & Agata Schleiss s.c.

     Od początku działalności firma zajmuje się sprzedażą detaliczną oraz hurtową części zamiennych, akcesoriów oraz gotowych urządzeń rolniczych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, mamy możliwość zaoferowania Państwu części w najlepszej jakości w bardzo korzystnych cenach.

     Serdecznie zapraszamy na zakupy do siedziby naszej firmy, w której zawsze otrzymają Państwo fachową pomoc oraz doradztwo podczas dokonywanych zakupów. Dysponujemy własnym transportem, istnieje zatem możliwość dostarczenia zakupionego przez Państwa na wyznaczony adres i o konkretnej godzinie.

     W czasie akcji ŻNIWA nasza firma jest otwarta do Państwa dyspozycji 24h na dobę, aby podczas dużego wysilenie maszyn mieli Państwo całodobowy dostęp do części zamiennych i akcesoriów.

     Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Menu
- Strona główna
- O firmie ROLPOL
- Cennik części
- Galeria zdjęć
- Kontakt z Nami
- Mapa strony
Oferta firmy ROLPOL

- części rolnicze

- opony rolnicze

- akumulatory, oleje, filtry, łożyska

- regeneracja pomp wtryskowych

- części do C330, C360, C385, U912

- płyny: HIPOL, SUPEROL, PETRYGO, BORYGO

Kontakt

RENPOL

Dorota Schleiss & Agata Schleiss s.c.
ul. Nowogródzka 74
68-100 Żagań
tel./fax (68) 455 58 50
Najczęściej szukane frazy:

części do maszyn rolniczych, części zamienne do maszyn rolniczych, części zamienne, opony rolnicze, akumulatory rolnicze, oleje rolnicze, regeneracja pomp, naprawa pomp, regeneracja silników, naprawa silników, części bizon, akumulatory żagań, oleje żagań, opony żagań, filtry żagań, części żagań, naprawa żagań, łożyska żagań, części do ciągników, części do C-360, części do C-385, części kosiarka, części prasa, części kombajn

Wszelkie prawa zastrzeżone ROLPOL.zagan.pl             Projektowanie stron WWW - iGRAF.pl - Agencja Reklamowa